RG1608N-111-W-T5 Susumu RES SMD 110 OHM 0.05% 1/10W 0603 110 Ohm ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
Part Nnumber
RG1608N-111-W-T5
Description
RES SMD 110 OHM 0.05% 1/10W 0603 110 Ohm ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film