RR0816P-114-D Susumu RES SMD 110K OHM 0.5% 1/16W 0603 110k Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film
Part Nnumber
RR0816P-114-D
Description
RES SMD 110K OHM 0.5% 1/16W 0603 110k Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film