RG2012N-201-B-T5 Susumu RES SMD 200 OHM 0.1% 1/8W 0805 200 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
Part Nnumber
RG2012N-201-B-T5
Description
RES SMD 200 OHM 0.1% 1/8W 0805 200 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film