RG1005P-241-B-T5 Susumu RES SMD 240 OHM 0.1% 1/16W 0402 240 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
Part Nnumber
RG1005P-241-B-T5
Description
RES SMD 240 OHM 0.1% 1/16W 0402 240 Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film