RR0816P-131-D Susumu Thin Film Resistors - SMD 1/16W 130ohm 0.5% 25ppm
Part Nnumber
RR0816P-131-D
Description
Thin Film Resistors - SMD 1/16W 130ohm 0.5% 25ppm
Producer
Susumu
Basic price
Susumu Product Category: Thin Film Resistors - SMD RoHS:  Details Resistance: 130 Ohms Power Rating: 62.5 mW (1/16 W) Tolerance: 0.5 % Temperature Coefficient: 25 PPM / C Voltage Rating: 75 V Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Brand: Susumu Case Height: 0.4 mm Case Length: 1.6 mm Case Width: 0.8 mm Package/Case: 0603 (1608 metric) Packaging: Reel Product: Thin Film Resistors SMD Factory Pack Quantity: 5000
Following Parts
Random Products
(keyword RR0816P-131-D Susumu Thin Film Resistors - SMD 1/16W 130ohm 0.5% 25ppm)